Zajímavosti

Razer Mamba 16000 Wireless Gaming Mouse

Název: Razer Mamba 16000 Wireless Gaming Mouse (PC)
Katalogové číslo: 70519
Platforma: PC HW
Barcode: 8886419330868
Vydavatel/Výrobce: Razer
Dodací lhůta: obvykle do 2 dnů

Beroun: Skladem - 1 Ks

Praha: expedice do 2 dnů

Cena bez DPH: 3 563 Kč
Cena s DPH (21%): 4 312 KčOBJEDNAT:   ks 

Popis:

Společnost Razer vstupuje na trh se zbrusu novou lahůdkou, po které nedočkavě sáhnou všichni milovníci počítačových her. Jde o ultramoderní herní myš Razer Mamba 2015, co uspokojí potřeby každého vášnivého hráče, který hledá kompromis mezi nepřekonatelnou přesností, skvělou ergonomií a extrémně nízkou reakční dobou.

Klíčové vychytávky
Drátové i bezdrátové rozhraní
Milisekundová odezva
Přizpůsobitelná síla stisku tlačítek
Ergonomické provedení a protiskluzové prvky
Nastavitelná barva podsvícení (výběr z téměř 17 milionů variant)
9 programovatelných tlačítek + vyklápěcí kolečko
Napájecí stojan
Univerzální konfigurační systém
USB kabel s dosahem 2,13 m


Neotřesitelná přesnost
Vychutnejte si hřejivé vítězství nad svými protihráči! Díky senzoru s citlivostí 16 000 DPI a nadprůměrně rychlé reakční době myši získáte navrch nad každým, kdo hraje stejně dobře jako vy, ale nemá tak kvalitní vybavení.

Nastavitelná síla kliknutí
Hyper responzivní tlačítka s mechanismem Click Force můžete přizpůsobit na míru vašim potřebám. Zvolte si těžší stisk a ovládněte bitevní pole coby neomylně přesný sniper. Nebo nastavte lehčí stisk a zaskočte své nepřátelé několika rychlými dávkami ze samopalu.

Dech beroucí barevné efekty
Vzbuďte na LAN party obdiv a získejte si mezi svými protihráči respekt. Zvolte jeden z pěti nastavitelných módů, vyberte barvy podle vašich preferencí a blýskněte se efektním podsvícením, které vám a vaší myši bude každý závidět.

Nespoutaná manévrovatelnost
Ať už zvolíte připojení kabelem nebo bezdrátovou variantu, rychlost odezvy 1 ms vám umožní předvést vrcholný herní výkon. I když máte myš připojenou na USB kabel, díky jeho délce vám zůstávají neomezené možnosti pohybu a manévrování.

Jednoduchá konfigurace
Svého elektronického hlodavce snadno nakonfigurujete s univerzálním softwarem Razer Synapse. Zvolte si adekvátní citlivost, akceleraci a barevnou kombinaci podsvícení, které půjdou dohromady s vaším herním stylem.

Diskuze k produktu:

Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!