Zajímavosti

Dungeons

Název: Dungeons (PC)
Katalogové číslo: 55240
Jazyk: CZ tit.
Platforma: PC
Žánr: Strategie
Multiplayer: TBA
Obal a manuál: CZ
Barcode: 8592720110098
Vydavatel/Výrobce: ostatní
Dodací lhůta: obvykle do 2 dnů

Beroun: Skladem - 16 Ks

Praha: expedice do 2 dnů

Cena bez DPH: 66 Kč
Cena s DPH (21%): 80 KčOBJEDNAT:   ks 

Popis:

Hra za ty zlé, která v mnohém připomíná legendárního Dungeon Keepera, hratelnost se ale výrazně liší. Hráč se stává pánem jeskyně, kterou buduje za pomoci skřítků tak, aby uspokojil specifické potřeby jednotlivých hrdinů. Ti v pravidelných intervalech do podzemí vstupují ze speciálních bran a snaží se ukojit své touhy (zlato, boj s příšerami, nová brnění, kouzla apod.).

Vaším úkolem je tak hrdinům připravit co nejzajímavější jeskyni plnou truhlic se zlatem, místnosti se zbrojí a knihoven, kde se naučí nová kouzla. Nesmíte zapomínat ani na příšery, stačí pro ně postavit příslušné portály. Obludy se kolem nich budou pohybovat a bojovat s procházejícími hrdiny. Právě na boj s nimi s pozemskými dobrodruhy se musíte zaměřit také vy, příšery mnohokrát nestačí. V akčnějších vložkách tak se svým avatarem disponujícím kouzly a speciálními schopnostmi bojujete s hrdiny, pokud je právě vy odkrouhnete, získáte maximum duševní energie nutné pro další rozvoj jeskyně.

Hratelnost je mixem budovatelské strategie, tower-defense strategie a akčního RPG, v mnohém je originální a zábavná, v některých fázích ale může být dosti frustrující.Ostatní si k tomuto produktu koupili:

Pro Evolution Soccer 2011
FIFA 09
Counter Strike Source
God of War Chains of Olympus
Rayman 3-Pack
Sports Champions
Trainz Simulator 2009: World Builder Edition
LEGO Batman: The Videogame
World Super Police
Warhammer 40.000: Space Marine CZDiskuze k produktu:

Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!