Zajímavosti

Flight Pack

Název: Flight Pack (PC)
Katalogové číslo: 3305
Jazyk: CZ tit.
Platforma: PC
Žánr: Simulátor
Multiplayer: Ano
Obal a manuál: CZ
Barcode: 5906961198372
Dodací lhůta: obvykle do 2 dnů
Záruka (měs.): 24

Beroun: Skladem - 8 Ks

Praha: expedice do 2 dnů

Cena bez DPH: 216 Kč
Cena s DPH (21%): 262 KčOBJEDNAT:   ks 

Popis:

Flight pack je soubor tří válečných leteckých simulátorů - Combat Wings, Jet Storm: Modern Dogfights a World War II: Pacific Heroes.
Combat Wings - Jako pilot amerického námořnictva usedáte do kokpitu a vydáváte se vstříc skoro jisté smrti. Japonští piloti jsou dobří, ale vy musíte ukázat, že jste ještě lepší. Křižujete mezi střelami z AA děl, mezi bombami stále se sypajícími z bombardérů, a snažíte se dostat k zemi co největší počet nepřátelských letadel. Munice je málo, přicházejí na řadu rakety vzduch-vzduch, jedno Mitshubishi A6M5 ZERO je zasaženo a padá. Ke stíhačům se přidává několik letounů B-17, létajících pevností. Rychlé přistání na letadlové lodi, doplnění paliva, munice a znovu do válečné vřavy. Nepřítel musí byt zničen než dosáhne Midwaye. Vítěz této bitvy ovládne Pacifik.
Jet Storm: Modern Dogfights - Jižní Amerika, současnost. Terorističtí vůdci, kteří přežili, společně se svými stoupenci uzavřeli spojenectví s místními drogovými kartely. Vyzbrojeni těmi nejmodernějšími technologiemi a neomezeným množstvím peněz, tato smrtonosná aliance brzy získává moc nad strategickými regiony. Jakožto člen elitní bojové jednotky letectva Air Force máte k dispozici to nejmodernější bojové letadlo. Odkryjte tajemství skrývající se za touto novou válečnou hrozbou. Bojujte ve smrtících leteckých bitvách, v záchranných akcích a při náletech zneškodníte nepřítele.
World War II: Pacific Heroes - Tora!Tora!Tora! Tento výkřik představující třikrát za sebou zopakované slovo tygr v japonštině se stal předzvěstí konce amerického námořnictva na základně v Pearl Harbouru. V onen osudný den začala jedna z nejkrvavějších epizod v historii válčení - námořní válka v Pacifiku. Pokud se cítíte dost silní na to, abyste uštědřili Japoncům lekci, přidejte se do americké armády. Možná jste si váš první výlet na Havaj představovali trošku jinak. Tyto poklidné ostrovy ve vás dosud vyvolávaly představu ráje na zemi.Ostatní si k tomuto produktu koupili:

Supreme Commander Forged Alliance
Alpha Black Zero
GTA Liberty City Stories
Patriots Nation under Fire
Sonic Heroes
HUGO BukkaZoom!
Frontline Kursk
Blitzkrieg 2
Battlefield 1942 WWII Anthology Classic
SKI Jumping Wintercup EditionDiskuze k produktu:

Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!