Zajímavosti

Prince of Persia: Dva Trůny

Název: Prince of Persia: Dva Trůny (PC)
Katalogové číslo: 2520
Jazyk: CZ
Platforma: PC
Žánr: Akční
Obal a manuál: CZ
Barcode: 8595172601299
Vydavatel/Výrobce: UbiSoft
Dodací lhůta: obvykle do 14 dnů
Záruka (měs.): 24

Beroun: Skladem - 1 Ks

Praha: expedice do 2 dnů

Cena bez DPH: 124 Kč
Cena s DPH (21%): 150 KčOBJEDNAT:   ks 

Popis:

Prince z Persie se vrací domů, do Babylonu.
Ale namísto míru po kterém toužil, nachází své království zpustošené válkou a Kaileena se stáva terčem krutého spiknutí.

Vržen do ulic, štvaný jako uprchlík princ brzy zjistí, že byl písky času nakažen také. Začal se v něm probouzet strašlivý „temný princ“ jehož mysl ho postupně ovládá...
· Vyberte si mezi dvěmi postavami: Oplývejte dovednostmi a zbraněmi dvou mistrů válečníků, s rozdílnými bojovými styly, názory a minulostí.
· Zvolte si vlastní styl eliminace nepřítele: zvládněte rozšířený Free-Form bojový systém a zničte nepřátele svým vlastním způsobem; uškrťte je zdálky s pomocí smrtícího řetězu; nebo je překvapte přesnými smrtícími pohyby. Volba je na vás.
· Bojujte volně uprostřed města: Zmocněte se nepřátel na nebezpečných střechách, unikejte zabijákům ve zmatku ulic a nástrahám pronásledovatelů.
· Ponořte se do dramatického příběhu: Zažijte jedinečnou hloubku vyprávění, kdy se probojujete spletitým příběhem plným adrenalinu, napětí a odhalení.
· Ovládejte čas a překvapte nepřítele: Udeřte na celé armády za pomoci zpomalení nebo převinutí času, nebo je překvapte dalšími novými silami „Písků času“.

Min. konfigurace:
Win 2000/XP, CPU 1 GHz, 256 MB RAM, grafická karta GeForce série 3/4/5/FX/6/7 / ATI® Radeon® 7500/8500/9000/X, 1,5 GB místa na diskuOstatní si k tomuto produktu koupili:

Pro Evolution Soccer 2009
Můj kamarád Kůň
Death to Spies
HUGO Ďábelské zrdcadlo
Colin McRae DIRT 2
Hot Wheels Beat That
GTA San Andreas
Burnout 3 TakeDown
Lví Král - Návrat do lví země
OutRun 2006 Coast 2 CoastDiskuze k produktu:

Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!