Zajímavosti

Assassins Creed Liberation HD

Název: Assassins Creed Liberation HD (PC)
Katalogové číslo: 67937
Jazyk: EN
Platforma: PC DVD-ROM
Žánr: Akční adventura
Multiplayer: TBA
Obal a manuál: EN
Barcode: 3307215773789
Vydavatel/Výrobce: UbiSoft
Dodací lhůta: obvykle do 2 dnů

Beroun: Skladem - 2 Ks

Praha: expedice do 2 dnů

Cena bez DPH: 225 Kč
Cena s DPH (21%): 272 KčOBJEDNAT:   ks 

Popis:

Assassin’s Creed: Liberation HD se odehrává ve stejném časovém období jako Asssassins Creed III. Konkrétně v New Orleans v období války o nezávislost (1765 až 1780). Hlavním hrdinou tentokrát však není muž, nýbrž assassínka Aveline, přičemž se vůbec nedočkáte Desmonda. Místo toho se potkáte s Connorem a s tajemným člověkem, jenž používá Animus.

Liberation jde ve šlépějích předchozích dílů série, včetně volného pohybu, šplhání, bojování a prozkoumávání každého koutku New Orleans, a to prosím bez zdlouhavého načítání lokací. Co se týká nepřátel, kromě vojáků si budeme muset v bažinách a temných vodách dávat pozor např. také na aligátory. Mezi novými zbraněmi nalezneme mačetu, pistole, muškety a granáty.

Hlavní rysy:

  • Jako asasínka Aveline musíte použít své dovednosti, instinkt a zbraně (mačety, oštěp, bič a pistole) k dopadení a eliminaci nepřátel.
  • Kochejte se detaily okolního světa, díky enginu AnvilNext, který nabízí revoluční fyziku, animace a inovativní bojový systém.
  • Potápějte se pod vodou při hledání mayských pokladů, ale zůstaňte ve střehu před nepřátelskými divochy a také bažiny jsou plné hrozivých zvířat.
  • HD edice plně využívá nového hardwaru, přináší grafická vylepšení, jako jsou HDR vykreslování, vysoké rozlišení prostředí i postav. Kompletní grafické přepracování titulu z PS Vita, který je obohacen o nové mise. Zvláštní pozornost byla věnována zvukům a remasteringu hudby.

Diskuze k produktu:

Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!